Závory

Dodávame a montujeme cestné závory a zábrany značky CAME, NICE s rôznym spôsobom ovládania. Závory sa používajú na chránenie vstupov do rôznych súkromných objektov a platených parkovísk. Parkovacie zábrany zase slúžia na blokovanie parkovacieho miesta. Môžu sa otvárať alebo zatvárať manuálne, alebo pomocou diaľkového ovládača. Jedna riadiaca jednotka môže ovládať až štyri samostatné parkovacie zábrany.

Vstup na parkovisko može byť ovládaný zatlačením tlačítka z nejakého miesta (napr. vrátnice) diaľkovým ovládačom, kľučovým spínačom, kódovým ovládačom alebo priložením RFID kartičky. Pre miesta, kde je prístup pre viacerých uchádzačov je výhodné otváranie prezvonením mobilom na GSM prijímač.

Na výstup z parkoviska je výhodné použiť otváranie závory indukčnou slučkou, nikto nemusí nič stláčať, prikladať ani prepínať. Inštalovaná elektronika automaticky otvorí závoru pri nájazde prednej časti motorového vozidla na priestor, kde je vo vozovke uložená indukčná slučka umiestnená v tenkej drážke v celej šírke cesty.

Skrinka závory je z nehrdzavejúcej zafarbenej ocele s rôznou dĺžkou ramena. Pohon je elektromechanický a je ovládaný riadiacou jednotkou umožňujúcou naprogramovať rôzne pracovné režimy. Rameno je z hliníkového profilu s pneumatickou bezpečnostnou lištou na spodu a na vrchu zabudovaným obrysovým osvetlením. Ako závory typu CAME GARD, tak aj NICE WIL sú závory novej generácie a sú určené na intenzívnu prevádzku.

Cygnus

Zavolajte alebo napíšte nám:
0905 429 601
cygnus@automaticke-dvere-brany.sk