Audio-video vrátniky

Dodávame, montujeme a robíme servis rôznych elektrických audio a video vrátnikov s elektrozámkom. To znamená aj také, ktoré nemáme v nižšie uvádzanej ponuke, ale ktoré si dodá zákazník sám. Príkaz pre otváranie elektrického zámku môže byť tlačítkom, priložením Dallas kľuča na dotykovú plochu alebo priložením bezkontaktného prívesku na čítačku RFID. Najčastejšie montujeme audio-video systémy Tesly Stropkov a systémy juhokórejské COMMAX. Výrobky Tesly Stropkov majú oproti zahraničným systémom jednu veľkú výhodu, je to náš výrobca s veľkou škálou výrobkov, ktoré sa dajú kúpiť aj po viacerých rokoch, kdežto u dovážaných zahraničných, sa to nedá s určitosťou povedať.

Najčastejšie používané audiosady a videosystémy Tesly Stropkov pre rodiné domy. Audiosada je komunikačný systém umožňujúci prenos audiosignálu a ovládanie elekrického zámku. Skladá sa z elektrického vrátnika KARÁT, domáceho telefónu a sieťového napájača. Elektrický vrátnik (to, čo je vonku) môže byť v prevedení s montážou na omietku alebo pod omietku a tiež so strieškou montovanou pod alebo nad omietku. Sada sa dá rozšíriť o ďalší domáci telefón.

Audiosada elektrický vrátnik KARÁT, antika medená, domáci telefón ELEGANT a sieťový napájač. Audiosada elektrický vrátnik KARÁT INOX, domáci telefón ELEGANT a sieťový napájač. Sada farebného videosystému, v sade je jeden z troch videovrátnikov so sieťovým napájačom. Videotelefón (to, čo je vo vnútri domu) obsahuje tlačidlo, pomocou ktorého sa dá ovládať elektrický zámok. Videovrátnik (to, čo je vonku) môže byť v prevedení s montážou na omietku alebo pod omietku a tiež so strieškou montovanou pod alebo nad omietku. Sada može byť rozšírená o ďalšie videotelefóny (HANDSFREE, alebo ELEGANT) alebo o audiotelefóny, prípadne videokameru, prídavný zvonček, zvončekové tlačítko a elektrozámok.

Najčastenie používané videosystémy COMMAX. Spoločnost COMMAX je lídrom v oblasti videotelefónov a určuje smer v ktorom sa tieto produkty vyvíjajú a v budúcnosti budú vyvíjať. Majú inovatívny design, dobré výrobné spracovanie kladúci dôraz na kvalitné materiály a hlavne na výbornú kvalitu. produktov. Sú konštrukčne stavané, aby odolávali vonkajším poveternostným vplyvom. Povrchová úprava je farebne stála a odoláva korózii. Commax vám tiež ponúka variantu s ochranou proti vandalizmu. V nočnom režime osvetľuje snímací priestor bielym LED svetlom. Čierno-biele alebo farebné snímanie.

Cygnus

Zavolajte alebo napíšte nám:
0905 429 601
cygnus@automaticke-dvere-brany.sk